Eric Saade: “Melodifestivalen’i Kimin Kazanacağı Umrumda Değil”

İsveç’i 2011 yılında Eurovision’da temsil eden ve 2021 Melodifestivalen’de yarışacak olan Eric Saade, Melodifestivalen hakkında konuştu.

2021’de 4. kez Melodifestivalen sahnesine çıkacak olan Eric Saade, “Every Minute” isimli şarkısının kazanmaya aday olduğunu ancak kimin kazanacağını önemsemediğini söyledi.

Melodifestivalen 19-20 yaşlarım çin hayatımın anlamıydı. Tabii ki şimdi hala aynı duyguyu hissedemem. Christer Björkman benim kariyerim için çok önemli bir isim. Ona verdiğim bir söz vardı. Björkman emekli olmadan önce Eurovision’u İsveç’in bir kez daha kazanmasını istiyordum. Melodifestivalen’i kazanmamım üzerinden tam 10 yıl geçti ve bu sene katılmamım uygun olacağını düşündüm. Benim kazanmam veya başkasının kazanması umrumda değil çünkü tek amacım Christer Björkman’ın bir kez daha zafere ulaşması.

Şarkısı “Every Minute” için ise Eric Saade şöyle konuştu;

Karanlık ve seksi bir pop şarkısı. Karantina döneminde yaşadığım zorluklar sırasında yazmaya başladım. Evlenmek üzereyken yaşadığım ayrılık sonrası hayatım kötüye giderken 2020 yazı benim için mükemmel geçti ve yaşadığım tüm bu iniş çıkışları bir şarkıda birleştirdim. Kazanabileceğimi düşünüyorum.

2010 ve 2011 yıllarında Danny Saucedo ile aralarında bir rekabet olan Eric Saade, “Danny tanıdğım en yetenekli sanatçılardan. Aramızda bir rekabet olmayacak.” açıklamasını yaptı.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s