Junior Eurovision 2020: Oylama,Basın Toplantısı ve Daha Fazlası!

Junior Eurovision Şarkı Yarışması 2020 için çevrimiçi oylama bugün başlıyor ve final için provalar ve çekimler Varşova’da gerçekleşiyor.

Polonya, Varşova’da düzenlecek 18. Junior Eurovision Şarkı Yarışması’nın finaline sadece iki gün kaldı. Bugün: TVP ve EBU basın toplantısı, katılımcılar için son provalar ve çevrimiçi oylamanın başlamasıyla oldukça yoğun bir gün oluyor.

Telewizja Polska & European Broadcasting Union Basın Toplantısı – 14:00 CET

TVP ve EBU bu öğleden sonra yarışma için bir basın toplantısı düzenliyor. TVP Başkanı Jacek Kurksi etkinliğe katılırken, Junior Eurovision Şarkı Yarışması’nın İdari Sorumlusu Martin Osterdahl da bu toplantıya katılacak.

Junior Eurovision Çevrimiçi Oylama Açılışları – 20:00 CET

Junior Eurovision Şarkı Yarışması 2020 için oylama çevrimiçi olarak açılacak. Oy vermek isteyenlere, yarışan 12 şarkının her birinin 1 dakikalık klipleri sunulacak. Daha sonra kendi ülkelerinden şarkılar da dahil olmak üzere 3 şarkıya oy verebilecekler, cihaz başına bir kez oy verilebilecek. Oylamaya tüm dünyadan ülkeler katılabilecek, bunu kısıtlayan herhangi bir kural bulunmuyor.

Buraya Tıklayarak Oy Verebilirsiniz

Oylama 29 Kasım’da 16:59 CET’de kapanacak ve finalde 15 dakika boyunca yeniden açılacak. 29 Kasım’da Junior Eurovision Şarkı Yarışması’nın finalinde toplam on iki ülke yarışacak. Almanya bu yıl yarışmaya ilk kez katılırken, Polonya yarışmaya arka arkaya iki kez ev sahipliği yapan ilk ülke oldu.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s