Madonna, Coronavirus’ü Eurovision’la Yaydı!

Madonna’nın İsrail’de düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’ndaki performansı günlerce konuşulmuş ve oldukça fazla eleştirilmişti. Şovu esnasında Filistin bayrağı açması ise, bardağı taşıran son damla olmuş ve İsrail Devlet Televizyonu, Madonna’ya resmi olarak dava açmıştı.

Coronavirus pandemisiyle savaştığımız şu günlerde, komplo teorisyenleri tarafından ilginç bir iddia ortaya atıldı. Derin dünyanın ve illuminati’nin temsilcisi olduğuna “neredeyse şüphesiz” olarak bakılan Madonna’nın, Eurovision performansıyla dünyaya Coronavirus mesajı verdiği iddia edildi.

İddiaya konu olan performansta Madonna, yüzünde maskeler olan dansçılar ile sahne alıyor. Giydiği taç, latince ve yunanca’da “Corona” anlamına geliyor. Kıyafetinin kolunda, hastalığın kaynağı olabileceği konuşulan Armodilla (pangolin)’yı andıran bir aksesuar var. Dansçılar, maskelerle panik içerisinde oradan oraya koşturuyor ve birbirleri ile temas etmiyor. Performansın ilerleyen kısmında Madonna, şarkının “Not everyone is coming to the future ( Geleceğe herkes gelmiyor)” kısmını söylüyor. Performansın sonunda dansçılar ölüyor. Kitlesel bir ölüm gerçekleşiyor.

Siz, bu komplo teorileri hakkında ne düşünüyorsunuz?