Tina Karol Eurovision’a Geri Dönüyor!

Tina Karol tüm zamanların en ikonik Ukrayna Eurovision katılımcılarından biri olarak kabul ediliyor. Bugün açıklama yapan Tina Karol, Eurovision 2020’de geri döneceğinin sinyallerini verdi.

Tina Karol, geçmişteki deneyimlerini ülkenin en iyi şekilde temsil edilmesi için Vidbir 2020 değerlendirme jürisinde yer alarak aktaracak.

2006 yılında “Show Me Your Love” şarkısı ile ülkesini temsil eden Tina Karol, yine Ukrayna’nın ikonik isimlerinden olan ve Verka Serduchka olarak bilinen Andriy Danylko’nun yanında jüri üyeliği yapacak. Bunların yanında, henüz onaylanmayan ancak Eurovision dünyasının tanıdığı bir jüri üyesi olacak. 2019 jüri üyeleri ise Danylko, Eurovision 2016 şampiyonu Jamala ve müzisyen Yevhen Filatov’dan oluşuyordu.

Segodnya.u ile konuşan Karol, jüriye katılmanın heyecanını paylaşıyor. Zaferin her şey olmadığını kabul ederken kazanmaya çalışmanın öneminden bahsediyor. “Eurovision karmaşık bir makine gibi” diyen Tina Karol, 2019 yılında yaşanan Maruv krizini de “hatalı hareketler” diyerek eleştirmeyi ihmal etmiyor.

Tina Karol, yeteneklerini değerlendirmek konusunda oldukça başarılı. Yedinci sırada bitirdiği Eurovision 2006’da Ukrayna’yı temsil ettiğinden beri düzenli olarak bir TV yetenek gösterisinde jüri olmaya devam ediyor. 2012’den bu yana The Voice ile çeşitli dönemlerde antrenörlük yapıyor ve 2006’dan beri Yıldızlarla Dans’ın da jüri üyelerinden biri.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s